GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ SEMİNERLER

1.1. ADALET VE TUTARLILIK: Ebeveyn -çocuk ilişkisinde temel kavramlar: İl müftülüğü işbirliği ile anne babalara yönelik bir çalışma düzenlendi. Eğitim online yapıldı.

1.2. YETİŞKİN EĞİTİMİ: Aile sosyal politikalar il müdürlüğü işbirliği ile ailelere eğitim veren uzmanlara yönelik aile-çocuk-uzman ilişkisi bağlamında soru sorma sanatı ve eğitim yönetimi (Yetişkin Eğitiminde Öğrenme Yöntem ve Teknikleri) konusu işlendi. Eğitim yüz yüze düzenlendi.

1.3. ÇOCUKLARDA MAHREMİYET EĞİTİMİ: Kadem işbirliği ile düzenlenen eğitimde anne-baba ve çocuk üçgeninde mahremiyet eğitimi konusu işlendi. Eğitim online yapıldı

1.4. SINAV KAYGISI: Kadem işbirliği ile düzenlenen eğitimde sınava hazırlanan öğrencilere yönelik sınav kaygısı ve kaygı yönetimi konusu işlendi. Eğitim online yapıldı

1.5. YETİŞKİN RUH SAĞLIĞI VE UYUM: KYK yurtlarında kalan üniversite öğrencilerine yönelik yetişkin ruh sağlığı ve çevreye uyum konusu işlendi. Seminer yüz yüze yapıldı.

1.6. AİLELERİN BAŞARI ALGISI: İl müftülüğü işbirliği ile anne babaların çocuklarda başarı algısına (Ailelerin çocukları üzerindeki akademik başarı baskısı) yönelik bir çalışma düzenlendi. Eğitim online yapıldı.